Dagens Kampe

U-10 Piger B - Løgstør HK 3
lø 01. nov 10:00 Sortebakkehallerne
U-14 Piger B - Farsø KFUM HK
lø 01. nov 10:45 Sortebakkehallerne
U-12 Piger C - Løgstrup G&IF 3
lø 01. nov 10:50 Sortebakkehallerne
U-12 Piger B - Gedsted forenede IK
lø 01. nov 11:40 Sortebakkehallerne
U-14 Piger A - Aars HK 2
lø 01. nov 11:40 Sortebakkehallerne
U-14 Drenge 2. division - Rebild Håndbold
lø 01. nov 12:30 Sortebakkehallerne
U-12 Drenge B - Aars HK 2
lø 01. nov 12:30 Sortebakkehallerne
U-16 Piger B - Løgstrup G&IF 2
lø 01. nov 13:35 Sortebakkehallerne

Seneste Kampe

16 - 35
U-18 Drenge 2. division - Skive fH
to 30. okt 20:00 Haverslevhallen
29 - 22
Jyllandsserien Herre - Team Spøttrup
ti 28. okt 20:30 Sortebakkehallerne
18 - 15
Aalestrup IF 3 - Serie 3 Herre
sø 26. okt 16:15 Aalestrup Idrætscenter
20 - 24
Aars HK 3 - Serie 1 Dame
sø 26. okt 16:10 Idrætscenter Østermarken
20 - 24
Serie 2 Herre - Nr. Søby IF 2
sø 26. okt 16:00 Sortebakkehallerne
21 - 18
Thy Håndbold - U-18 Piger 2. division
sø 26. okt 15:15 Thyhallerne
16 - 7
U-12 Piger B - Farsø KFUM HK
sø 26. okt 15:15 Sortebakkehallerne
16 - 23
U-14 Drenge 2. division - Team Spøttrup
sø 26. okt 14:45 Haverslevhallen
22 - 6
U-12 Piger C - Team Spøttrup 2
sø 26. okt 14:30 Sortebakkehallerne
7 - 20
U-16 Piger B - Blære/Hornum S & IF
sø 26. okt 13:45 Haverslevhallen
8 - 9
U-10 Piger B - Farsø KFUM HK
sø 26. okt 13:45 Sortebakkehallerne
13 - 6
Løgstrup G&IF - Serie 3 Dame
sø 26. okt 13:30 Løgstruphallen
U-16 Drenge B - HIK/Rosendal
sø 26. okt 12:45 Haverslevhallen
25 - 11
Kvik/Aalestrup IF - U-12 Drenge B
sø 26. okt 11:40 Aalestrup Idrætscenter
10 - 9
TØK 2000, Klim - U-14 Drenge B
sø 26. okt 11:00 Thorup-Klimhallen
21 - 17
Farsø KFUM HK 2 - U-14 Drenge B
to 23. okt 19:45 Dronning Ingridhallerne
9 - 6
U-14 Piger B - Team Vest Han Herred 2
to 23. okt 17:30 Sortebakkehallerne

Kommende Kampe

Serie 3 Dame - Vognsild/Østrup 91
sø 02. nov 11:45 Sortebakkehallerne
Serie 3 Herre - Aars HK 6
sø 02. nov 12:45 Sortebakkehallerne
U-18 Piger 2. division - Morsø HK
sø 02. nov 14:00 Sortebakkehallerne
Serie 2 Herre - Gedsted forenede IK
sø 02. nov 15:15 Sortebakkehallerne
Jyllandsserien Herre - Farsø KFUM HK 3
sø 02. nov 16:30 Sortebakkehallerne
U-18 Drenge 2. division - Nøvling IF 2
sø 02. nov 17:45 Sortebakkehallerne
U-18 Drenge A - IF Midtdjurs
sø 02. nov 19:00 Sortebakkehallerne
Skive fH 2 - U-18 Piger 2. division
to 06. nov 20:15 KCL Skive - FREJA ARENA
Team Spøttrup - U-12 Piger B
lø 08. nov 13:05 Spøttrup Kulturhal
Team Vesthimmerland - U-18 Drenge 2. division
lø 08. nov 15:00 Idrætscenter Østermarken
Blære/Hornum S & IF - U-10 Piger B
lø 08. nov 15:45 Hornumhallen
Blære/Hornum S & IF - U-14 Piger B
sø 09. nov 09:45 Hornumhallen
Farsø KFUM HK 3 - Serie 3 Dame
sø 09. nov 13:20 Dronning Ingridhallerne
Fjerritslev IF - U-12 Drenge B
sø 09. nov 13:30 Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev
Nr. Søby IF 2 - U-12 Piger C
sø 09. nov 14:10 Søby-Højslev Arena
Aars HK 3 - U-14 Drenge B
sø 09. nov 14:20 Idrætscenter Østermarken
Morsø HK - Jyllandsserien Herre
sø 09. nov 14:45 Midtmors Sport
Team Vest Han Herred - U-14 Piger A
sø 09. nov 16:15 Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev
Nr. Søby IF - U-18 Drenge A
sø 09. nov 16:40 Søby-Højslev Arena
Vognsild/Østrup 91 2 - Serie 3 Herre
sø 09. nov 17:00 Idrætscenter Østermarken