Dagens Kampe

22 - 15
Serie 3 Dame - Vognsild/Østrup 91
ti 28. jan 20:10 Sortebakkehallerne

Seneste Kampe

12 - 24
Serie 3 Herre DUT - Aalestrup IF 3
sø 26. jan 19:00 Sortebakkehallerne
18 - 17
Serie 2 Herre - Aars HK 4
sø 26. jan 17:45 Sortebakkehallerne
34 - 26
Serie 1 Herre - Mejlby/Haverslev KFUM
sø 26. jan 16:30 Sortebakkehallerne
24 - 16
Serie 1 Dame - Møldrup-Tostrup IF
sø 26. jan 15:20 Sortebakkehallerne
17 - 14
Serie 3 Herre Familie - Møldrup-Tostrup IF
sø 26. jan 14:20 Sortebakkehallerne
16 - 18
Serie 3 Dame - Gedsted forenede IK
sø 26. jan 13:20 Sortebakkehallerne
14 - 13
Løgstør HK - U13 Piger C
sø 26. jan 10:30 Bakkeskolehallen
21 - 21
IK Frem Sønderup-Suld. 2 - Serie 3 Herre DUT
sø 19. jan 16:20 Stensbohallen
21 - 17
Grynderup KFUMs IF - Serie 3 Dame
sø 19. jan 16:00 Sortebakkehallerne
15 - 16
Farsø KFUM HK - Serie 3 Herre Familie
sø 19. jan 14:10 Dronning Ingridhallerne
24 - 25
IK Frem Sønderup-Suld. - Serie 1 Herre
sø 19. jan 14:00 Stensbohallen
8 - 8
U13 Piger C - Skovsgård-Brovst KFUM
sø 19. jan 11:30 Haverslevhallen
5 - 6
U13 Piger A - Nr. Søby IF
sø 19. jan 10:45 Haverslevhallen
U9 Piger - Aars HK 3
lø 18. jan 13:30 Idrætscenter Østermarken
U9 Piger - Aars HK 2
lø 18. jan 12:00 Idrætscenter Østermarken
20 - 20
Fjerritslev IF - Serie 1 Dame
fr 17. jan 18:15 Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev

Kommende Kampe

Serie 1 Herre - Blære/Hornum S & IF
to 30. jan 19:30 Sortebakkehallerne
Aalestrup IF - U9 Piger
lø 01. feb 09:30 Sortebakkehallerne
U9 Piger - Løgstør HK
lø 01. feb 10:30 Sortebakkehallerne
U9 Drenge - Gedsted forenede IK
lø 01. feb 12:00 Sortebakkehallerne
Aars HK - U9 Drenge
lø 01. feb 13:00 Sortebakkehallerne
Aars HK 3 - U13 Piger C
sø 02. feb 10:25 Idrætscenter Østermarken
Serie 3 Dame - Møldrup-Tostrup IF 2
sø 02. feb 11:30 Sortebakkehallerne
U11 Drenge B - Løgstør HK 2
sø 02. feb 12:30 Sortebakkehallerne
Serie 3 Herre Familie - Vognsild/Østrup 91
sø 02. feb 13:20 Sortebakkehallerne
Serie 3 Herre DUT - Skovsgård-Brovst KFUM 2
sø 02. feb 14:20 Sortebakkehallerne
Morsø HK - U13 Piger A
sø 02. feb 14:35 Midtmors Sport
Serie 1 Dame - Løgstør HK
sø 02. feb 16:30 Sortebakkehallerne
Serie 2 Herre - Farstrup BK
sø 02. feb 17:45 Sortebakkehallerne
Fursund-Sundsøre Håndbold - U11 Drenge B
fr 07. feb 17:45 Sundsørehallen, Breum
Farstrup BK - U9 Drenge
lø 08. feb 10:00 Lanternen
Løgstør HK 2 - U9 Drenge
lø 08. feb 11:00 Lanternen